Darmowa wysyłka od 300 PLN
Duży wybór produktów
Bezpieczne metody płatności

Warunki dostawy i płatności

1. Dostawa

Zamówienia dostarczane są w najszybszy możliwy sposób przez firmę kurierską GLS lub inną firmę oferującą usługi wysyłkowe. Jeżeli zamówione artykuły są dostępne są one przekazywane do wysyłki w ciągu 2-4 dni roboczych od przyjęcia zamówienia. Dostawa rozumiana jest jako dostarczenie zamówienia pod podany adres i nie obejmuje wniesienia do domu (sprzedaż wysyłkowa). Przedstawione na naszej stronie ceny zawierają już przewidzianą ustawowo odpowiednią stawkę VAT.

2. Informacje o produktach i czasie dostawy

Produkty będące przedmiotem zamówienia odpowiadają opisowi i parametrom podanym na stronie. Może się jednak zdarzyć, że otrzymany produkt będzie się nieznacznie różnił pod względem wyglądu lub opakowania od artykułu przedstawionego na stronie, lub że będzie jego nowszą, ulepszoną wersją. Zastrzega się prawo do błędów w druku, zmiany modelu, różnicy w kolorze lub strukturze materiału w opisach produktów umieszczonych w materiałach reklamowych. Czas dostawy podany na stronie obowiązuje w przypadku terminowego dostarczenia towaru do naszego magazynu przez naszych dostawców. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie dostawy bądź niedostarczenie towaru do naszego magazynu. Siły wyższe takie jak: strajk, blokada, pożar, zakłócenia w komunikacji, problemy z dostawą prądu i/lub surowca, ogłoszenie stanu wyjątkowego lub inne działania zwierzchnie, na które nie mamy wpływu mogą wpłynąć na przedłużenie się terminu dostawy. Jeżeli w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną przez siły wyższe dostarczenie produktu stałoby się niemożliwe lub niewykonalne, zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od umowy. Wyżej wymienione okoliczności nie upoważniają klienta do zgłoszenia roszczeń o odszkodowanie.

3. Ceny artykułów, koszty dostawy, formy płatności

(1) Wszystkie ceny na stronie zawierają już VAT. Koszty dostawy nie są zawarte w cenie i należy je doliczyć osobno. Obowiązującą ceną dla poszczególnych produktów jest cena widoczna na stronie sklepu online w dniu złożenia zamówienia na dany produkt. Zarówno cena jak i koszty dostawy są wyraźnie określone w procesie składania zamówienia.
(2) W przypadku złożenia zamówienia o wartości powyżej 300,00 PLN wysyłka jest bezpłatna. Przy wartości zamówienia poniżej 300,00 PLN doliczane są koszty dostawy w wysokości 25,00 PLN.
(3) Ceny przedstawione na stronie www.westfalia.de są cenami obowiązującymi w sklepie internetowym Westfalia Online-Shop.
(4) Dokonując zakupów online w naszym sklepie internetowym, oferujemy następujące opcje płatności: PayPal, karta kredytowa oraz Przelewy24.
(5) W pojedynczych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia niektórych metod płatności.
(6) W przypadku przesyłek, które nie zostaną odebrane przez klienta w punkcie odbioru i zostaną one zwrócone nadawcy, naliczone zostaną koszty zwrotu w wysokości 25,00 PLN. Koszty te ponosi klient.
(7) Dostarczamy wyłącznie klientom końcowym z adresem doręczenia przesyłki w Polsce.

Wyświetlony